100QJD4-27

100QJD4-27

Како професионално производство, би сакале да ви обезбедиме 100QJD4-27. И ние ќе ви ја понудиме најдобрата услуга по продажба и навремена испорака.

Детали за производот


·MATERIAL: Pump casing: Stainless steel
Pump base: Stainless steel
Discharge body: Plastic or Stainless steel
Impeller: Plastic(PPO-GF20)
Diffuser: Plastic(PPO-GF20)
· Performance: Maximum pumping capacity to 1350GPH
Maximum lifting water up to 200'
Жешки тагови: 100QJD4-27, производители, добавувачи, големопродажба, купување, фабрика, прилагодено, Кина, произведено во Кина, цена, ценовник, цитат, SGS, квалитет, издржлив

Испрати барање

Поврзани производи