БТК-1

БТК-1

Следното е вовед во БТК-1, се надевам дека ќе ви помогнам подобро да го разберете БТК-1. Добредојдовте нови и стари клиенти да продолжат да соработуваат со нас за да создадеме подобра иднина заедно!

Детали за производот

БТК-1

Краток резервоар Tee-месинг

Олово <0,25%
4 "
Жешки тагови: БТК-1, производители, добавувачи, големопродажба, купување, фабрика, прилагодено, Кина, произведено во Кина, цена, ценовник, цитат, SGS, квалитет, издржлив

Испрати барање

Поврзани производи