БТК-3

БТК-3

Добредојдовте да купите БТК-3 од нас. Секое барање од клиентите се одговара во рок од 24 часа.

Детали за производот

БТК-3

Долг резервоар Tee-месинг

Олово <0,25%
11 "
Жешки тагови: БТК-3, производители, добавувачи, големопродажба, купување, фабрика, прилагодено, Кина, произведено во Кина, цена, ценовник, цитат, SGS, квалитет, издржлив

Испрати барање

Поврзани производи