CLPXXX1

CLPXXX1

Добредојдовте да купите CLPXXX1 од нас. Секое барање од клиентите се одговара во рок од 24 часа.

Детали за производот


Пумпа за базен со пластична глава на пумпа и вграден филтер за вода само за нанесување вода во базен. Алуминиумското куќиште на моторот и капакот на железниот вентилатор е најкласичниот дизајн за оваа пумпа. Работи многу тивок и сигурен и есен за инсталација и работа.


Модел бр. CLP5001 CLP5501 CLP6001
Номинална моќност 500W 550W 600W
Макс. Глава 10м 11м 12,5м
Макс. Стапка на проток 900л/час 1000л/час 1100 литри на час
Макс.притисок 1.0 бар 1,1 бар 1,25 бар
Макс. Шум (dB) 80 80 80
Дија на цевката за поврзување G1-1/2 " G1-1/2 " G1-1/2 "
Спецификација на кабел HO5RN-F3G0.75мм HO5RN-F3G0.75мм HO5RN-F3G0.75мм
Количина на коло 1ДЕЛ 1ДЕЛ 1ДЕЛ
Големина на кутија за подарок со знаци 45,5х23х27см 45,5х23х27см 45,5х23х27см
Бруто тежина на знакот 6,8 кг 7,2 кг 7,5 кг
Количина/20 â € ™ GP 990 парчиња 990 парчиња 990 парчињаЖешки тагови: CLPXXX1, производители, добавувачи, големопродажба, купување, фабрика, прилагодено, Кина, произведено во Кина, цена, ценовник, цитат, SGS, квалитет, издржлив

Испрати барање

Поврзани производи