CLPXXX5

CLPXXX5

Следното е вовед во CLPXXX5, се надевам дека ќе ви помогнам подобро да го разберете CLPXXX5. Добредојдовте нови и стари клиенти да продолжат да соработуваат со нас за да создадеме подобра иднина заедно!

Детали за производот


Пумпа за базен со пластична глава на пумпа и вграден филтер за вода само за нанесување вода во базен. Работи многу тивок и сигурен и есен за инсталација и работа. Тоа е најпродаваната пумпа за базен во Јуне.


Модел бр. CLP8005 CLP12005
Номинална моќност 800W 1200W
Макс. Глава 13,5 метри
Макс. Стапка на проток 15000 литри на час 23000 литри на час
Макс.притисок 1,35 бар 1,6 бар
Макс. Шум (dB) 80 80 80
Дија на цевката за поврзување G2-1/4 " G2-1/4 "
Спецификација на кабел HO7RN-F3G1.0mm² HO7RN-F3G1.0mm²
Количина на коло 1ДЕЛ 1ДЕЛ
Големина на кутија за подарок со знаци 56х29,5х35,5 см 56х29,5х35,5 см
Бруто тежина на знакот 10,4 кг 12,4 кг
Количество/20â € ™ GP 476 парчиња 476 парчињаЖешки тагови: CLPXXX5, производители, добавувачи, големопродажба, купување, фабрика, прилагодено, Кина, произведено во Кина, цена, ценовник, цитат, SGS, квалитет, издржлив

Испрати барање

Поврзани производи