КТ-ЈХ-01

КТ-ЈХ-01

Како професионално производство, би сакале да ви обезбедиме CT-JH-01. И ние ќе ви ја понудиме најдобрата услуга по продажба и навремена испорака.

Детали за производот

КТ-ЈХ-01

Резервоар за притисок од 19 јаглероден челик со пластична платформа и стопала
Жешки тагови: CT-JH-01, производители, добавувачи, големопродажба, купување, фабрички, прилагодено, Кина, произведено во Кина, цена, ценовник, цитат, SGS, квалитет, издржлив

Испрати барање

Поврзани производи