КТ-ЈХ-02

КТ-ЈХ-02

Како професионално производство на CT-JH-02, можете да бидете сигурни дека ќе купите CT-JH-02 од нашата фабрика и ние ќе ви ја понудиме најдобрата услуга по продажба и навремена испорака.

Детали за производот

КТ-ЈХ-02

Резервоар за притисок од 19 јаглероден челик со пластична платформа и стопала
Жешки тагови: CT-JH-02, Производители, Добавувачи, Трговија на големо, Купи, Фабрички, прилагодено, Кина, Произведено во Кина, Цена, Ценовник, Цитат, SGS, Квалитет, Издржлив

Испрати барање

Поврзани производи