CT-JH-03

CT-JH-03

Како професионално производство, би сакале да ви обезбедиме CT-JH-03. И ние ќе ви ја понудиме најдобрата услуга по продажба и навремена испорака.

Детали за производот

CT-JH-03

Резервоар за притисок од 19 јаглероден челик со пластична платформа и стопала
Жешки тагови: CT-JH-03, Производители, Добавувачи, Трговија на големо, Купи, Фабрички, прилагодено, Кина, Произведено во Кина, Цена, Ценовник, Цитат, SGS, Квалитет, Издржлив

Испрати барање

Поврзани производи