КТ-ЈХ-04

КТ-ЈХ-04

Можете да бидете сигурни дека ќе купите CT-JH-04 од нашата фабрика и ние ќе ви ја понудиме најдобрата услуга по продажба и навремена испорака.

Детали за производот

Резервоар за притисок од 24 јаглероден челик со железна платформа и стопала
КТ-ЈХ-04
· Притисок на инфлација: 1,8-2,0bar
· Волумен: 24L
· Макс. Работен притисок: 6,0bar
· Максимална вредност: 45 â „
Жешки тагови: CT-JH-04, производители, добавувачи, големопродажба, купување, фабрика, прилагодено, Кина, произведено во Кина, цена, ценовник, цитат, SGS, квалитет, издржлив

Испрати барање

Поврзани производи