CT-JH-05

CT-JH-05

Како професионално производство, би сакале да ви обезбедиме CT-JH-05. И ние ќе ви ја понудиме најдобрата услуга по продажба и навремена испорака.

Детали за производот

Резервоар за притисок од 50 јаглероден челик со железна платформа и стопала
CT-JH-05
· Притисок на инфлација: 1,8-2,0bar
· Волумен: 50L
· Макс. Работен притисок: 6,0bar
· Максимална вредност: 45 â „
Жешки тагови: CT-JH-05, Производители, Добавувачи, Трговија на големо, Купи, Фабрички, прилагодено, Кина, Произведено во Кина, Цена, Ценовник, Цитат, SGS, Квалитет, Издржлив

Испрати барање

Поврзани производи