CV-B5

CV-B5

Како професионално производство, би сакале да ви обезбедиме CV-B5. И ние ќе ви ја понудиме најдобрата услуга по продажба и навремена испорака.

Детали за производот


Foot Valves
Rated to 200PSI
Connector: 1/4"~4"
Lead<0.25%
Model


CV-B5-1 1/4 " CV-B5-7 1½ "
CV-B5-2 3/8 " CV-B5-8 2 "
CV-B5-3 1/2 " CV-B5-9 2 ½ "
CV-B6-4 3/4 " CV-B5-10 3 "
CV-B5-5 1 CV-B5-11 4 "
CV-B5-6 11/4 "    Жешки тагови: CV-B5, производители, добавувачи, големопродажба, купување, фабрика, прилагодено, Кина, произведено во Кина, цена, ценовник, цитат, SGS, квалитет, издржлив

Испрати барање

Поврзани производи