CV-B6

CV-B6

Можете да бидете сигурни дека ќе купите CV-B6 од нашата фабрика и ние ќе ви ја понудиме најдобрата услуга по продажба и навремена испорака.

Детали за производот


Check Valves Rated to 200PSI
Connector: 1/4"~4"
Lead<0.25%
Model


CV-B6-1 1/4 " CV-B6-7 1½ "
CV-B6-2 3/8 " CV-B6-8 2 "
CV-B6-3 1/2 " CV-B6-9 2 ½ "
CV-B6-4 3/4 " CV-B6-10 3 "
CV-B6-5 1 CV-B6-11 4 "
CV-B6-6 11/4 "    Жешки тагови: CV-B6, производители, добавувачи, големопродажба, купување, фабрика, прилагодено, Кина, произведено во Кина, цена, ценовник, цитат, SGS, квалитет, издржлив

Испрати барање

Поврзани производи