CV-P2

CV-P2

Како професионално производство на CV-P2, можете да бидете сигурни дека ќе купите CV-P2 од нашата фабрика и ние ќе ви ја понудиме најдобрата услуга по продажба и навремена испорака.

Детали за производот

CV-P2

Провери вентил

1¼ "или 1½"
Вградена пумпа за пумпа
Жешки тагови: CV-P2, производители, добавувачи, големопродажба, купување, фабрика, прилагодено, Кина, произведено во Кина, цена, ценовник, цитат, SGS, квалитет, издржлив

Испрати барање

Поврзани производи