CV-P4

CV-P4

Како професионално производство, би сакале да ви обезбедиме CV-P4. И ние ќе ви ја понудиме најдобрата услуга по продажба и навремена испорака.

Детали за производот

CV-P4

Провери вентил

Навој директно во празнење 1¼ "или 1½"
Прифаќа цевка за празнење 1 ", 1¼" и 1½ "
Жешки тагови: CV-P4, производители, добавувачи, големопродажба, купување, фабрика, прилагодено, Кина, произведено во Кина, цена, ценовник, цитат, SGS, квалитет, издржлив

Испрати барање

Поврзани производи