ДП-ЈХ-01

ДП-ЈХ-01

Добредојдовте да купите DP-JH-01 од нас. Секое барање од клиентите се одговара во рок од 24 часа.

Детали за производот

Пумпа за вежбање
ДП-ЈХ-01
· Макс. Висина: 2,5м
· Макс. Висина на висина: 1м
· Дија. На цевка: NPT3/4
· 57,5x40x39/12 парчиња (20'CTN: 39500 парчиња)
· 40,5x30x15,5/12pcs(20´CTN: 19140pcsï¼
Жешки тагови: DP-JH-01, Производители, Добавувачи, Трговија на големо, Купи, Фабрички, прилагодено, Кина, Произведено во Кина, Цена, Ценовник, Цитат, SGS, Квалитет, Издржлив

Испрати барање

Поврзани производи