EDWC2013

EDWC2013

Добредојдовте да купите EDWC2013 од нас. Секое барање од клиентите се одговара во рок од 24 часа.

Детали за производот

Електронски прекинувач за контрола на притисокот
EDWC2013
· 220 ~ 240V/50 ~ 60HZ
· Макс.1Mpa (10bar)
· Макс.10А
· Макс.60 â „
· IP65
Жешки тагови: EDWC2013, Производители, Добавувачи, Трговија на големо, Купи, Фабрички, прилагодено, Кина, Произведено во Кина, Цена, Ценовник, Цитат, SGS, Квалитет, Издржлив

Испрати барање

Поврзани производи