FLK-1

FLK-1

Можете да бидете сигурни дека ќе купите FLK-1 од нашата фабрика и ние ќе ви ја понудиме најдобрата услуга по продажба и навремена испорака.

Детали за производот

FLK-1

Вертикален прекинувач за плови

Идеален за ограничени области и
разноврсна работа на пумпата за
автоматски или рачни апликации
Жешки тагови: FLK-1, производители, добавувачи, големопродажба, купување, фабрика, прилагодено, Кина, произведено во Кина, цена, ценовник, цитат, SGS, квалитет, издржлив

Испрати барање

Поврзани производи