ФСК-2

ФСК-2

Како професионално производство, би сакале да ви обезбедиме FSK-2. И ние ќе ви ја понудиме најдобрата услуга по продажба и навремена испорака.

Детали за производот

ФСК-2

Пловечки прекинувач

Еднофазен, 1.0HP, 13A
Спецификација на кабел: 18AWG/16AWG/14AWG
Должина на кабел: 3, 6, 10, 13, 16, 32, 50, 65 метри
Жешки тагови: FSK-2, производители, добавувачи, големопродажба, купување, фабрика, прилагодено, Кина, произведено во Кина, цена, ценовник, цитат, SGS, квалитет, издржлив

Испрати барање

Поврзани производи