HYP-XXX

HYP-XXX

Следното е вовед во HYP-XXX, се надевам дека ќе ви помогнам подобро да го разберете HYP-018. Добредојдовте нови и стари клиенти да продолжат да соработуваат со нас за да создадеме подобра иднина заедно!

Детали за производот

HYP-XXX

· Еднофазен 115V/60Hz
· Работи континуирано како пумпа за циркулација
· Лесно расклопување за чистење
· Идеален за прекрасен приказ на вода во градини, бари, надворешни и внатрешни системи за вода, итн.
· Кабел за напојување SJTW со должина од 20 метри

Жешки тагови: HYP-XXX, производители, добавувачи, големопродажба, купување, фабрика, прилагодено, Кина, произведено во Кина, цена, ценовник, цитат, SGS, квалитет, издржлив

Испрати барање

Поврзани производи