HYP-XXXB

HYP-XXXB

Добредојдовте да купите HYP-XXXB од нас. Секое барање од клиентите се одговара во рок од 24 часа.

Детали за производот

HYP-XXXB

· Еднофазен 115V/60Hz
· Работи континуирано како пумпа за циркулација
· Лесно расклопување за чистење
· Идеален за прекрасен приказ на вода во градини, бари, надворешни и внатрешни системи за вода, итн.
· Телото на пумпата од нерѓосувачки челик
· Кабел за напојување SJTW со должина од 20 метри

Жешки тагови: HYP-XXXB, производители, добавувачи, големопродажба, купување, фабрика, прилагодено, Кина, произведено во Кина, цена, ценовник, цитат, SGS, квалитет, издржлив

Испрати барање

Поврзани производи