HYP07-018

HYP07-018

Како професионално производство, би сакале да ви обезбедиме HYP07-018. И ние ќе ви ја понудиме најдобрата услуга по продажба и навремена испорака.

Детали за производот


Модел бр. HYP07-018 HYP15-028 HYP28-038 HYP36-050
Номинална моќност 18W 28W 38W 50W
Vol & Fre 230V/50Hz 230V/50Hz 230V/50Hz 230V/50Hz
Макс. Висина на пумпата 1,4 м 1,6 метри 2.0м 2,5м
Макс. Стапка на пумпа 900л/час 1200 литри на час 1500л/час 2000л/час
Макс. Потопна длабочина
Макс.притисок 0,14 бар 0,16 бари 0,2 бари 0,25 бари
Дија на цевката за поврзување. G1/2 " G1/2 " G1/2 " G1/2 "
Спецификација на кабел HO5RN-F3G0.75мм HO5RN-F3G0.75мм HO5RN-F3G0.75мм HO5RN-F3G0.75мм
Должина на кабелот 10м 10м 10м 10м
Пониско почетно ниво на пумпа 15см 15см 20см 20см
Макс. Средна температура 35 “ 35 “ 35 “ 35 “
Количина во картонска кутија 12 парчиња 12 парчиња 8 парчиња 8 парчиња
Главна големина на картонска кутија 42х42х36см 42х42х36см 42х42х32см 42х42х32см
Бруто тежина на главната картонска кутија 20,5 кг 20,5 кг 16,5 кг 18,5 кг
Количина/20'ГП 5280 парчиња 5280 парчиња 3968 парчиња 3968 парчињаЖешки тагови: HYP07-018, производители, добавувачи, големопродажба, купување, фабрика, прилагодено, Кина, произведено во Кина, цена, ценовник, цитат, SGS, квалитет, издржлив

Испрати барање

Поврзани производи