JDP-20

JDP-20

Добредојдовте да купите JDP-20 од нас. Секое барање од клиентите се одговара во рок од 24 часа.

Детали за производот


· Пумпа до 85GPH
· Компатибилен со која било електрична вежба
· Ефикасно ги испразнува запушените мијалници и миење
· Машини, одводи аквариуми, резервоари и многу повеќе
Жешки тагови: JDP-20, Производители, Добавувачи, Трговија на големо, Купете, Фабрички, прилагодено, Кина, Произведено во Кина, Цена, Ценовник, Цитат, SGS, Квалитет, Трајни

Испрати барање

Поврзани производи