JGP1001WINOX

JGP1001WINOX

Следното е вовед во JGP1001WINOX, се надевам дека ќе ви помогнам подобро да го разберете JGP1001WINOX. Повелете нови и стари клиенти да продолжат да соработуваат со нас за да создадеме подобра иднина заедно!

Детали за производот


· Конструкција од нерѓосувачки челик отпорна на корозија
· Тежок мотор со еден напон
· Енергетски ефикасен PSC мотор со автоматски термички заштитник за преоптоварување
· Самоподготвување откако куќиштето на пумпата првично се полни
· L-рачка за лесна преносливостЖешки тагови: JGP1001WINOX, Производители, Добавувачи, Трговија на големо, Купи, Фабрички, прилагодено, Кина, Произведено во Кина, Цена, Ценовник, Цитат, SGS, Квалитет, Издржлив

Испрати барање

Поврзани производи