JGP9007 ИНОКС

JGP9007 ИНОКС

Како професионално производство, би сакале да ви обезбедиме JGP9007 INOX. И ние ќе ви ја понудиме најдобрата услуга по продажба и навремена испорака.

Детали за производот


· Телото на пумпата од нерѓосувачки челик отпорно на корзија
· Тежок мотор со двоен напон, претходно поставен на 230V
· Енергетски ефикасен PSC мотор со автоматски термички
· Заштитник од преоптоварување
· Самоподготвување откако куќиштето на пумпата првично се полни
· Стабилни перформанси до длабочини на вода 25 'или помалку
· L-рачка за лесна преносливостЖешки тагови: JGP9007 INOX, Производители, Добавувачи, Трговија на големо, Купи, Фабрички, прилагодено, Кина, Произведено во Кина, Цена, Ценовник, Цитат, SGS, Квалитет, Издржлив

Испрати барање

Поврзани производи