JGP9007BUINOX

JGP9007BUINOX

Можете да бидете сигурни дека ќе купите JGP9007BUINOX од нашата фабрика и ние ќе ви ја понудиме најдобрата услуга по продажба и навремена испорака.

Детали за производот


· Конструкција од нерѓосувачки челик отпорна на корозија
· Тежок мотор со двоен напон, претходно поставен на 230V
· Енергетски ефикасен PSC мотор со автоматски термички заштитник за преоптоварување
· Стабилни перформанси до длабочини на вода 25 или помалку
· Идеален за компактни инсталацииЖешки тагови: JGP9007BUINOX, Производители, Добавувачи, Трговија на големо, Купи, Фабрички, прилагодено, Кина, Произведено во Кина, Цена, Ценовник, Цитат, SGS, Квалитет, Издржлив

Испрати барање

Поврзани производи