JGP9007HT

JGP9007HT

Следното е вовед во JGP9007HT, се надевам дека ќе ви помогнам подобро да го разберете JGP9007HT. Добредојдовте нови и стари клиенти да продолжат да соработуваат со нас за да создадеме подобра иднина заедно!

Детали за производот


· Цврста конструкција од леано железо
· Тежок мотор со еден напон
· Енергетски ефикасен PSC мотор со автоматски термички заштитник за преоптоварување
· Самоподготвување откако куќиштето на пумпата првично се полни
· Рачка за лесна преносливост
Жешки тагови: JGP9007HT, производители, добавувачи, големопродажба, купување, фабрика, прилагодено, Кина, произведено во Кина, цена, ценовник, цитат, SGS, квалитет, издржлив

Испрати барање

Поврзани производи