JGPXXX22

JGPXXX22

Како професионално производство, би сакале да ви обезбедиме JGPXXX22. И ние ќе ви ја понудиме најдобрата услуга по продажба и навремена испорака.

Детали за производот


Garden jet pump with plastic pump head and built-in water filter on head for clean water application only. It has plastic pump handle and plastic pump motor cover and on/off water proof switch.


Модел бр. JGP90022 JGP110022 JGP130022
Номинална моќност 900W 1100W 1300W
Макс. Глава 40м 45м 48м
Макс. Стапка на проток 3600 литри на час 4200 литри на час 4500 литри на час
Макс. Притисок 4 бар 4,5bar 4,8 бар
Макс. Шум (dB) 85 85 85
Дија на цевката за поврзување G1 " G1 " G1 "
Спецификација на кабел HO7RN-F3G1.0mm² HO7RN-F3G1.0mm² HO7RN-F3G1.0mm²
Количина на коло 1ДЕЛ 1ДЕЛ 1ДЕЛ
Големина на кутија за подарок со знаци 48,5х25,5х29см 48,5х25,5х29см 48,5х25,5х29см
Бруто тежина на знакот 10,4 кг 11,5 кг 12,1 кг
Количество/20â € ™ GP 780 парчиња 780 парчиња 780 парчињаЖешки тагови: JGPXXX22, Производители, Добавувачи, Трговија на големо, Купи, Фабрички, прилагодено, Кина, Произведено во Кина, Цена, Ценовник, Цитат, SGS, Квалитет, Издржлив

Испрати барање

Поврзани производи