JGPXXX24 ИНОКС

JGPXXX24 ИНОКС

Можете да бидете сигурни дека ќе купите JGPXXX24 INOX од нашата фабрика и ние ќе ви ја понудиме најдобрата услуга по продажба и навремена испорака.

Детали за производот

JGPXXX24 INOX

Garden jet pump with plastic pump head and built-in water filter on head for clean water application only. The stainless steel casing is only for decoration purpose. It has plastic pump handle and plastic pump motor cover and on/off waterproof switch.


Модел бр. JGP65024 ИНОКС JGP80024 ИНОКС
Номинална моќност 650W 800W
Макс. Глава 35м 38м
Макс. Стапка на проток 3000л/час 3300 литри на час
Макс. Притисок 3,5 бари 3,8 бар
Макс. Шум (dB) 85 85
Дија на цевката за поврзување G1 " G1 "
Спецификација на кабел HO7RN-F3G1.0mm² HO7RN-F3G1.0mm²
Количина на коло 1ДЕЛ 1ДЕЛ
Големина на кутија за подарок со знаци 46х26х32см 46х26х32см
Бруто тежина на знакот 8,5 кг 9 кг
Количество/20â € ™ GP 736 парчиња 736 парчињаЖешки тагови: JGPXXX24 INOX, Производители, Добавувачи, Трговија на големо, Купи, Фабрички, прилагодено, Кина, Произведено во Кина, Цена, Ценовник, Цитат, SGS, Квалитет, Издржлив

Испрати барање

Поврзани производи