JGPXXX24

JGPXXX24

Како професионално производство на JGPXXX24, можете да бидете сигурни дека ќе купите JGPXXX24 од нашата фабрика и ние ќе ви ја понудиме најдобрата услуга по продажба и навремена испорака.

Детали за производот


Градина пумпа со пластична глава на пумпа и вграден филтер за вода на глава само за нанесување чиста вода. Има пластична рачка за пумпа и пластичен капак на моторот на пумпата и водоотпорен прекинувач за вклучување/исклучување.


Модел бр. JGP65024 JGP800024
Номинална моќност 650W 800W
Макс. Глава 35м 38м
Макс. Стапка на проток 3000л/ч 3300 литри на час
Макс. Притисок 3,5 бари 3,8 бар
Макс. Шум (dB) 85 85
Дија на цевката за поврзување G1 " G1 "
Спецификација на кабел HO7RN-F3G1.0mm² HO7RN-F3G1.0mm²
Количина на коло 1ДЕЛ 1ДЕЛ
Големина на кутија за подарок со знаци 46х26х32см 46х26х32см
Бруто тежина на знакот 8,4 кг 8,8 кг
Количество/20â € ™ GP 736 парчиња 736 парчињаЖешки тагови: JGPXXX24, производители, добавувачи, големопродажба, купување, фабрика, прилагодено, Кина, произведено во Кина, цена, ценовник, цитат, SGS, квалитет, издржлив

Испрати барање

Поврзани производи