JGPXXX37 ИНОКС

JGPXXX37 ИНОКС

Како професионално производство, би сакале да ви обезбедиме JGPXXX37 INOX. И ние ќе ви ја понудиме најдобрата услуга по продажба и навремена испорака.

Детали за производот

JGPXXX37 ИНОКС

Градина пумпа со глава на пумпа од нерѓосувачки челик и рачка од пластична пумпа и куќиште на алуминиумски мотор и капак од железен вентилатор само за нанесување чиста вода. Пумпата е опремена со водоотпорен прекинувач за вклучување/исклучување. Овој тип градинарски пумпи се многу лесни за инсталирање и работа.


Модел бр. JGP40037 ИНОКС JGP60037 ИНОКС JGP80037 ИНОКС
Номинална моќност 400W 600W 800W
Макс. Глава 30м 35м 38м
Макс. Стапка на проток 2800 литри на час 3100 литри на час 3500 литри на час
Макс. Притисок 3 бар 3,5 бари 3,8 бар
Макс. Шум (dB) 85 85 85
Дија на цевката за поврзување G1 " G1 " G1 "
Спецификација на кабел HO7RN-F3G1.0mm² HO7RN-F3G1.0mm² HO7RN-F3G1.0mm²
Количина на коло 1ДЕЛ 1ДЕЛ 1ДЕЛ
Големина на кутија за подарок со знаци 39х25х30см 39х25х30см 39х25х30см
Бруто тежина на знакот 5,8 кг 6,9 кг 7,2 кг
Количина/20 â € ™ GP 957 парчиња 957 парчиња 957 парчињаЖешки тагови: JGPXXX37 INOX, Производители, Добавувачи, Трговија на големо, Купи, Фабрички, прилагодено, Кина, Произведено во Кина, Цена, Ценовник, Цитат, SGS, Квалитет, Издржлив

Испрати барање

Поврзани производи