JGPXXX39

JGPXXX39

Добредојдовте да купите JGPXXX39 од нас. Секое барање од клиентите се одговара во рок од 24 часа.

Детали за производот


Градина џет пумпа со пластична глава на пумпа и пластична рачка на пумпа и пластична база на пумпа и куќиште на алуминиумски мотор и капак на железен вентилатор само за нанесување чиста вода. Пумпата е опремена со водоотпорен прекинувач за вклучување/исклучување. Овој тип градинарски пумпи се многу лесни за инсталирање и работа.


Модел бр. JGP40039 JGP60039 JGP80039
Номинална моќност 400W 600W 800W
Макс. Глава 30м 35м 38м
Макс. Стапка на проток 2800 литри на час 3100 литри на час 3500 литри на час
Макс. Притисок 3 бар 3,5 бари 3,8 бар
Макс. Шум (dB) 85 85 85
Дија на цевката за поврзување G1 " G1 " G1 "
Спецификација на кабел HO7RN-F3G1.0mm² HO7RN-F3G1.0mm² HO7RN-F3G1.0mm²
Количина на коло 1ДЕЛ 1ДЕЛ 1ДЕЛ
Големина на кутија за подарок со знаци 35х25х30см 35х25х30см 35х25х30см
Бруто тежина на знакот 6,5 кг 6,8 кг 7,2 кг
Количина/20 â € ™ GP 1066 парчиња 1066 парчиња 1066 парчињаЖешки тагови: JGPXXX39, Производители, Добавувачи, Трговија на големо, Купи, Фабрички, прилагодено, Кина, Произведено во Кина, Цена, Ценовник, Цитат, SGS, Квалитет, Издржлив

Испрати барање

Поврзани производи