JGPXXXSW

JGPXXXSW

Како професионално производство, би сакале да ви обезбедиме JGPXXXSW. И ние ќе ви ја понудиме најдобрата услуга по продажба и навремена испорака.

Детали за производот

JGPXXXSW

· Термопластично тело на пумпата отпорна на корзија
· Тежок мотор со двоен напон, претходно поставен на 230V
· Енергетски ефикасен PSC мотор со автоматски термички
· Заштитник за преоптоварување Самоподготвување откако првично се полни куќиштето на пумпата
· Стабилни перформанси до длабочини на вода 25 'или помалку
· Претходно поставен прекинувач за притисок под притисок за работа со 30/50 PSIЖешки тагови: JGPXXXSW, производители, добавувачи, големопродажба, купување, фабрика, прилагодено, Кина, произведено во Кина, цена, ценовник, цитат, SGS, квалитет, издржлив

Испрати барање

Поврзани производи