JGPXXXW

JGPXXXW

Како професионално производство на JGPXXXW, можете да бидете сигурни дека ќе купите JGPXXXW од нашата фабрика и ние ќе ви ја понудиме најдобрата услуга по продажба и навремена испорака.

Детали за производот

JGPXXXW

· Цврст конструктор од леано железо
· Тежок мотор со двоен напон, претходно поставен на 230V
· Самоподготвување откако куќиштето на пумпата првично се полни
· Стабилни перформанси до длабочини на вода 70 'или помалку
· Претходно поставен прекинувач за притисок под притисок за 30/50 PSI
· Вклучена операција Ејектор комплетЖешки тагови: JGPXXXW, производители, добавувачи, големопродажба, купување, фабрика, прилагодено, Кина, произведено во Кина, цена, ценовник, цитат, SGS, квалитет, издржлив

Испрати барање

Поврзани производи