JHE037

JHE037

Добредојдовте да купите JHE037 од нас. Секое барање од клиентите се одговара во рок од 24 часа.

Детали за производот


· Цврста конструкција од леано железо
· Достапни се свинче со конектор за свиткање и вертикален пливачки прекинувач
· На 2 "инчи ќе им биде дозволено да поминат енергетски ефикасен PSC мотор
· 1-1/2 "или 1-1/4" NPT празнење со адаптер
· Рачка за лесен пристап
Жешки тагови: JHE037, производители, добавувачи, големопродажба, купување, фабрика, прилагодено, Кина, произведено во Кина, цена, ценовник, цитат, SGS, квалитет, издржлив

Испрати барање

Поврзани производи