JHS0XX

JHS0XX

Следното е вовед во JHS0XX, се надевам дека ќе ви помогнам подобро да го разберете JHS018. Добредојдовте нови и стари клиенти да продолжат да соработуваат со нас за да создадеме подобра иднина заедно!

Детали за производот

JHS0XX

· Цврста потопна пумпа од леано железо отпорна на корзија
· На располагање се врзани пливачки прекинувачи и дизајн на вертикален пливачки прекинувач
· Енергетски ефикасен PSC мотор со вграден заштитник за термичко преоптоварување
· Да се ​​дозволи да помине солидна 2/5 "
· 1-1/2 "или 1-1/4" NPT празнење со адаптер за лесна инсталација
· Максимален капацитет за пумпање до 4400GPM
· Максимална вода за подигнување до 30 'Жешки тагови: JHS0XX, производители, добавувачи, големопродажба, купување, фабрика, прилагодено, Кина, произведено во Кина, цена, ценовник, цитат, SGS, квалитет, издржлив

Испрати барање

Поврзани производи