JHSS0XX

JHSS0XX

Можете да бидете сигурни дека ќе купите JHSS0XX од нашата фабрика и ние ќе ви ја понудиме најдобрата услуга по продажбата и навремена испорака.

Детали за производот

JHSS0XX

· Издржлива термопластична столбна пумпа
· Тешко ефикасен PSC мотор со термички заштитник од преоптоварување
· 1-1/4 "NPT празнење со адаптер
· Работно за мијалник со дијаметар од 12 "или поголем
· Максимален капацитет за пумпање до 4600 ГПМ
· Максимална вода за подигнување до 22 'Жешки тагови: JHSS0XX, производители, добавувачи, големопродажба, купување, фабрика, прилагодено, Кина, произведено во Кина, цена, ценовник, цитат, SGS, квалитет, издржлив

Испрати барање

Поврзани производи