JHSS0XXT

JHSS0XXT

Како професионално производство, би сакале да ви обезбедиме JHSS0XXT. И ние ќе ви ја понудиме најдобрата услуга по продажба и навремена испорака.

Детали за производот

JHSS0XXT

· Цврста леано железо, постамент, пумпа
· Тешко ефикасен PSC мотор со термички заштитник од преоптоварување
· 1-1/2 "или 1-1/4" NPT празнење со адаптер
· Работно за мијалник со дијаметар од 12 "или поголем
· Максимален капацитет за пумпање до 4600 ГПМ
· Максимална вода за подигнување до 22 'Жешки тагови: JHSS0XXT, производители, добавувачи, големопродажба, купување, фабрика, прилагодено, Кина, произведено во Кина, цена, ценовник, цитат, SGS, квалитет, издржлив

Испрати барање

Поврзани производи