MS-JH-01

MS-JH-01

Како професионално производство на MS-JH-01, можете да бидете сигурни дека ќе купите MS-JH-01 од нашата фабрика и ние ќе ви ја понудиме најдобрата услуга по продажба и навремена испорака.

Детали за производот

Механички прекинувач за притисок

MS-JH-01 (машка нишка)
· V & Hz:250V/50Hz
· Работен притисок:
1.3-2.6bar/1.5-3.0bar
· Оценка за заштита:IP44
Жешки тагови: MS-JH-01, Производители, Добавувачи, Трговија на големо, Купи, Фабрички, прилагодено, Кина, Произведено во Кина, Цена, Ценовник, Цитат, SGS, Квалитет, Издржлив

Испрати барање

Поврзани производи