ПР-75

ПР-75

Добредојдовте да купите PR-75 од нас. Секое барање од клиентите се одговара во рок од 24 часа.

Детали за производот

ПР-75

Вентил за ослободување од притисок

Го ублажува притисокот кај
75PSI, 1/2 "x3/4"
За употреба во млазни и потопни
пумпни системи за бунари
Олово <0,25%
Жешки тагови: PR-75, производители, добавувачи, големопродажба, купување, фабрика, прилагодено, Кина, произведено во Кина, цена, ценовник, цитат, SGS, квалитет, издржлив

Испрати барање

Поврзани производи