Q2007 година

Q2007 година

Како професионално производство на Q2007, можете да бидете сигурни дека ќе купите Q2007 од нашата фабрика и ние ќе ви ја понудиме најдобрата услуга по продажба и навремена испорака.

Детали за производот


· Термопластична конструкција отпорна на корозија, реформирана
· Дизајнот на дното на вшмукување ја отстранува водата до 1/12 "
· NPT празнење од 1 "со вклучен адаптер за градинарско црево
· Лесна инсталација, вклучете кабел за напојување од 8 '
· Максимален капацитет за пумпање до 1100GPH
· Максимална вода за подигнување до 17 'Жешки тагови: Q2007, производители, добавувачи, големопродажба, купување, фабрика, прилагодено, Кина, произведено во Кина, цена, ценовник, цитат, SGS, квалитет, издржлив

Испрати барање

Поврзани производи