Q2503

Q2503

Како професионално производство, би сакале да ви обезбедиме Q2503. И ние ќе ви ја понудиме најдобрата услуга по продажба и навремена испорака.

Детали за производот


· Термопластична конструкција отпорна на корозија, реформирана
· Дизајнот на дното на вшмукување отстранува вода до 1/5 "
· 1-1/4 "NPT празнење
· Лесна инсталација, вклучете кабел за напојување од 8 '
· Максимален капацитет за пумпање до 1350GPH
· Максимална вода за подигнување до 25 'Жешки тагови: Q2503, производители, добавувачи, големопродажба, купување, фабрика, прилагодено, Кина, произведено во Кина, цена, ценовник, цитат, SGS, квалитет, издржлив

Испрати барање

Поврзани производи