Q40051R

Q40051R

Добредојдовте да купите Q40051R од нас. Секое барање од клиентите се одговара во рок од 24 часа.

Детали за производот


· Тешка работа, отпорна на корозија, конструкција од нерѓосувачки челик
· Дизајнот на дното на вшмукување ја отстранува водата до 1/2 "
· 1-1/4 "NPT празнење со вклучен адаптер за градинарско црево
· Лесна инсталација, вклучете кабел за напојување од 8 '
· Максимален капацитет за пумпање до 3400GPH
· Максимална вода за подигнување до 34 'Жешки тагови: Q40051R, производители, добавувачи, големопродажба, купување, фабрика, прилагодено, Кина, произведено во Кина, цена, ценовник, цитат, SGS, квалитет, издржлив

Испрати барање

Поврзани производи