Q40054R-U

Q40054R-U

Следното е вовед во Q40054R-U, се надевам дека ќе ви помогнам подобро да го разберете Q40054R-U. Добредојдовте нови и стари клиенти да продолжат да соработуваат со нас за да создадеме подобра иднина заедно!

Детали за производот


· Тешка работа, отпорна на корозија, конструкција од нерѓосувачки челик
· Дизајнот на дното на вшмукување ја отстранува водата до 1/2 "
· 1-1/4 "NPT празнење со вклучен адаптер за градинарско црево
· Лесна инсталација, вклучете кабел за напојување од 8 '
· Максимален капацитет за пумпање до 3400GPH
· Максимална вода за подигнување до 35 'Жешки тагови: Q40054R-U, производители, добавувачи, големопродажба, купување, фабрика, прилагодено, Кина, произведено во Кина, цена, ценовник, цитат, SGS, квалитет, издржлив

Испрати барање

Поврзани производи