Q40054R

Q40054R

Како професионално производство, би сакале да ви обезбедиме Q40054R. И ние ќе ви ја понудиме најдобрата услуга по продажба и навремена испорака.

Детали за производот


·Heavy-duty, corrsion-resistant stainless steel submersible sump pump
·The energy-efficient PSC motor include 8' power cord
·1/5" solid be allowed to pass
·Easy access handle
·Maximum pumping capacity to 3400GPM
·Maximum lifting water up to 35'Жешки тагови: Q40054R, производители, добавувачи, големопродажба, купување, фабрика, прилагодено, Кина, произведено во Кина, цена, ценовник, цитат, SGS, квалитет, издржлив

Испрати барање

Поврзани производи