Q400B3

Q400B3

Добредојдовте да купите Q400B3 од нас. Секое барање од клиентите се одговара во рок од 24 часа.

Детали за производот


·Continuous duty, thermally protected, efficient PSC motor

·Tough thermoplastic construction

·Tethered float switch for automatic operation

·1-3/4" solid allowed to pass
·Easy installation

·Maximum pumping capacity to 4200GPH
·Maximum lifting the water up to 31'Жешки тагови: Q400B3, производители, добавувачи, големопродажба, купување, фабрика, прилагодено, Кина, произведено во Кина, цена, ценовник, цитат, SGS, квалитет, издржлив

Испрати барање

Поврзани производи