Q450110-V

Q450110-V

Можете да бидете сигурни дека ќе купите Q450110-V од нашата фабрика и ние ќе ви ја понудиме најдобрата услуга по продажбата и навремена испорака.

Детали за производот


· Засилена, отпорна на корзија, термопластична потопна пумпа
· Piggy-back конектор за плови за автоматско работење
· Врвниот дизајн на Sunction ги филтрира остатоците и го намалува затнувањето
· Да се ​​дозволи 1/5 "цврст материјал да помине
· Тешко ефикасен PSC мотор со термички заштитник од преоптоварување
· 1-1/2 "или 1-1/4" NPT празнење со адаптер за лесна инсталација
· Максимален капацитет за пумпање до 3600GPM
· Максимална вода за подигнување до 29 'Жешки тагови: Q450110-V, производители, добавувачи, големопродажба, купување, фабрика, прилагодено, Кина, произведено во Кина, цена, ценовник, цитат, SGS, квалитет, издржлив

Испрати барање

Поврзани производи