Q45082

Q45082

Како професионално производство на Q45082Z, можете да бидете сигурни дека ќе купите Q45082Z од нашата фабрика и ние ќе ви ја понудиме најдобрата услуга по продажба и навремена испорака.

Детали за производот


· Потопна пумпа од нерѓосувачки челик со голема тежина, отпорна на корзија
· На располагање се врзани пливачки прекинувачи и дизајн на вертикален пливачки прекинувач
· Енергетски ефикасен PSC мотор за заштеда на работните трошоци
· Дизајн на маслена комора со топчести лежишта и заптивки за усни за долг живот
· Да се ​​дозволи да помине цврст 3/4 "
· 1-1/2 "или 1-1/4" NPT празнење со адаптер за лесна инсталација
· Максимален капацитет за пумпање до 4300 ГПМ
· Максимална вода за подигнување до 26 'Жешки тагови: Q45082, производители, добавувачи, големопродажба, купување, фабрика, прилагодено, Кина, произведено во Кина, цена, ценовник, цитат, SGS, квалитет, издржлив

Испрати барање

Поврзани производи