Q550B54R

Q550B54R

Добредојдовте да купите Q550B54R од нас. Секое барање од клиентите се одговара во рок од 24 часа.

Детали за производот


· Потопна пумпа од нерѓосувачки челик со голема тежина, отпорна на корзија
· Енергетски ефикасниот PSC мотор вклучува кабел за напојување од 8 '
· Да се ​​дозволи 1-1/4 "солидна да помине
· Рачка за лесен пристап
· Максимален капацитет за пумпање до 4100 ГПМ
· Максимална вода за подигнување до 35 'Жешки тагови: Q550B54R, производители, добавувачи, големопродажба, купување, фабрика, прилагодено, Кина, произведено во Кина, цена, ценовник, цитат, SGS, квалитет, издржлив

Испрати барање

Поврзани производи