Q85084Z-S

Q85084Z-S

Следното е вовед во Q85084Z-S, се надевам дека ќе ви помогнам подобро да го разберете Q85084Z-S. Добредојдовте нови и стари клиенти да продолжат да соработуваат со нас за да создадеме подобра иднина заедно!

Детали за производот


· Цврста конструкција од леано железо
· Достапни се свинче со конектор за свиткање и вертикален пливачки прекинувач
· Дозволете му на 2 "да помине енергетски ефикасен PSC мотор
· 1-1/2 "или 1-1/4" NPT празнење со адаптер
· Рачка за лесен пристап
Жешки тагови: Q85084Z-S, производители, добавувачи, големопродажба, купување, фабрика, прилагодено, Кина, произведено во Кина, цена, ценовник, цитат, SGS, квалитет, издржлив

Испрати барање

Поврзани производи