QXXX109

QXXX109

Термопластична конструкција отпорна на корозија, дизајн на долна вшмукување ја отстранува водата до 1/5 "1-1/4" NPT празнење
Лесна инсталација, вклучете кабел за напојување од 8 'Максимален капацитет за пумпање до 1350GPH Максимална вода за подигање до 25'. Добредојдовте да купите QXXX109 од нас.

Детали за производот

QXXX109

· Термопластична конструкција отпорна на корозија, реформирана
· Дизајнот на дното на вшмукување отстранува вода до 1/5 "
· 1-1/4 "NPT празнење
· Лесна инсталација, вклучете кабел за напојување од 8 '
· Максимален капацитет за пумпање до 1350GPH
· Максимална вода за подигнување до 25 '
Жешки тагови: QXXX109, производители, добавувачи, големопродажба, купување, фабрика, прилагодено, Кина, произведено во Кина, цена, ценовник, цитат, SGS, квалитет, издржлив

Испрати барање

Поврзани производи